Hakkımızda

Ak Halı Yıkama, Eskişehir’in her yerine hijyenik ve profesyonel halı yıkama hizmeti veren, müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliği olan bir halı yıkama firmasıdır.  Üzerinde en çok zaman geçirilen ve dolayısıyla en çok kirlenen eşyalar olan halılar zamanla biriktirdiği kir, toz ve zararlı bakteriler yüzünden evinizde istediğiniz sağlıklı ortamı yaratmanıza engel olur.

 

Biz Ak Halı Yıkama olarak halılarınızı tüm kirlerden arındırıyor, özenli bir şekilde yıkayıp kurutup paketleyerek adresinize teslim ediyoruz.  Tam otomatik halı yıkama makineleri kullanan ekibimiz, halının cinsini, özelliklerini belirlediği ilk aşamanın ardından detaylı temizlik için uygulanacak süreci belirleyerek çalışmaya başlar.

 

Tüm kirlerinin yanı sıra bakteri ve virüslerden de arındırılacak bir antibakteriyel yıkama süreci benimseyen Ak Halı Yıkama, sağlıklı bir ortamda yaşayabilmeniz için elinden geleni yapmaktadır.  Ücretsiz servis araçlarımızla gelen personellerimizden, halı yıkama aşamasında devreye giren deneyimli ekibimize kadar tüm çalışanlarımız güler yüz ve disiplinle çalışmalar yapmaktadır.

 

Ak Halı Yıkama İletişim Bilgiler

Adres: 75. Yıl Mah. Emko San. Sitesi D-5 Blok No: 5 / ESKİŞEHİR

Tel: 0222 228 11 21

Gsm: 0506 324 73 31